TURGUTREİS RENT A CAR

Bodrum, Turgutreis ; Araba, Araç, Oto Kiralama Kiralama Hizmetleri

Nasıl Rezervasyon Yapılabilir?

Sitemizin rezervasyon butonundan  ihtiyacınız olan tarihleri belirterek araç seçiminizi yapınız ve diğer adımlar için devam ediniz. Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında rezervasyon bilgileriniz tarafımızdan incelenir ve olumlu veya olumsuz olarak size e-posta gönderilerek bilgi verilir.

Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir?

Azaç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, Bodrum Turgutreis Shine Rent a car' dan bir personel, havaalanında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.

Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, Bodrum Turgutreis Shine Rent a car' dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır.

Araç Kiralama Fiyatları Neleri Kapsar?

Kiralanan araçlar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir.

Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dâhildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez.

Sitemizdeki fiyatlar her zaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.

Ödeme Nasıl Yapılır?

Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan doları ile ya da Visa veya Master Card kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim?

Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

Aracı alış tarihinize 1 haftadan daha kısa bir zaman kalmış ise kiralama tutarının %5'i hesabınızdan veya kredi kartınızdan tahsil edilir.

Ödemenin tamamını daha önceden yapmış iseniz bu tutar belirteceğiniz bir hesap numarasına derhal gönderilir.

Araç Arızalanırsa Ne Olur ?

Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğu takdirde, sorunu en kısa zamanda gidermek garanti edilir.

Arıza büyük ise, aracınız başka bir araçla değiştirilir.

Acil Durumlarda Bodrum Turgutreis Shine Rent a Car ile Nasıl İletişim Kurulabilir ?

Hafta içi saat 08.00 ile 19.30 arası bürodan +90(252)382 06 36

Ya da 7 gün 24 saat 0506 389 82 26 - 0536 410 22 24 nolu cep telefonundan Bodrum Turgutreis Shine Rent a Car yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Kaza Durumunda Ne Yapılmalıdır ?

Araç hareket ettirilmeden, 154'den trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diğer araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır.

Kiralanan Araç, Başkası Tarafından Kullanılabilir mi ?

Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres Shine Rent a Car
Bodrum Turgutreis
Turgutreis Oto Kiralama
Bahçelievler Cad. no: 35/A
TURGUTREİS  BODRUM
48960
Telefon 0 252 382 06 36
Fax 0 252 382 06 36
GSM 0 506 389 82 26
GSM 0 541 828 20 87

 

Bodrum Araç Kiralama

BODRUM ARAÇ KİRALAMA
BODRUM DİZEL ARAÇ KİRALAMA
BODRUM OTOMATİK ARAÇ KİRALAMA
EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA
VIP MİNİBÜS KİRALAMA
ŞÖFÖRLÜ VIP ARAÇ KİRALAMA
ŞÖFÖRLÜ VIP MİNİBÜS KİRALAMA
EKONOMİK MİNİBÜS KİRALAMA
BODRUM HAVAALANI TRANSFER 
MOTOSİKLET KİRALAMA
BİSİKLET KİRALAMA

Havalimanı Transfer Fiyatları

BODRUM havalimanından bütün Türkiye'ye transfer ihtiyaçlarınız için volswagen volt , mercedes sprinter , mercedes vito , hyundai starex minibusler ve ford focus binek araçlarımızla profosyonel şöförlerimizle 7 GÜN / 24 saat hizmetinizdeyiz.

Devamını Oku...

Fiyata Dahil Olanlar

Full Kasko, Limitsiz Kilometre, Cam, Lastik, Far Sigortası Hırsızlık Sigortası, Acil Yol Yardımı Servisi, Şehir içi ve Bodrum Havalimanı Araç Teslimi, Teslimde en az 20 Km. yol için yakıt Teslim ve Bırakmada 24 Saat Hizmet - % 18 K.D.V. Ek Sürücü, Bebek koltuğu.

Devamını Oku...

Turgutreis Rent a Car

Oto Kiralama hizmetlerimiz Bodrum - Milas havalimanından da gerçekleştirilmektedir.

Misafirlerimiz ücretsiz olarak Milas - Bodrum havalimanında araç kiralayabilir ve teslim edebilirler.

BODRUM KİRALIK ARAÇLAR
BODRUM ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

TURGUTREİS RENT A CAR / TURGUTREİS OTO KİRALAMA

Shine Rent a Car, Süvari Turizm Taşımacılık
Bodrum Turgutreis Oto Kiralama Bahçelievler Cad. no: 35/A TURGUTREİS BODRUM 48960
Telefon : 0 252 382 06 36 Fax : 0 252 382 06 12
GSM : 0 543 249 31 50 / 0 549 329 49 01 / 0 541 828 20 87